13 червня 2021 року у навчальному корпусі Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій було весело, інноваційно, творчо та дружньо.
Що у нас було? У рамках укладеної угоди про партнерство та спільну освітню діяльність між училищем та Українською загальноосвітньою школою I -III ступенів № 13 Селидівської міської ради Донецької області приймали команду соціального шкільного підприємництва, яка реалізує проєкт "Поліграфічна арт-студія "STICKER". Проєкт є частиною ініціативи Фонду Східна Європа «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях», що впроваджується спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.
Стратегія української освіти та процеси розвитку мережі взаємодії міських ініціатив з різних областей України у контексті реформи децентралізації спонукають до активізації нових напрямів розвитку освітньої сфери шляхом кооперації з закладами інших регіонів. Кооперативна діяльність в освітній сфері таким чином сприятиме позитивній динаміці національної економіки взагалі й окремих освітніх інституцій.
Саме з метою розвитку партнерства та підвищення рівня комунікації на базі Ресурсного центру училища «Професійний розвиток молодіжних ініціатив» було організовано педагогічними працівниками майстер клас зі створювати GIF-анімації у графічному редакторі Photoshop, здійснено віртуальну подорож до Світу поліграфії, цікаво поспілкувалися ще й захватили трішки екскурсії містом. Лідери та лідери з Донеччини, з великим захоплення отримували нові знання, підвищували свій рівень мобільності, самостійної роботи та самоорганізації.
Нашому колективу було приємно працювати з такою потужною командою, а ще завжди приємно працювати з небайдужими педагогами, такими як директорка школи – Юлія Сухорукова та Оксана Подлесная , які успішно сприяють інтеграції рідної школи до світового освітнього простору та посилення конкурентоспроможності своїх вихованців.
Comments